مجموعه کارشناسی خودرو عبادی

مجموعه کارشناسی خودرو عبادی از سال 1391 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود نخستین شعبه این مجموعه در خیابان سهروردی تهران افتتاح شد و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی با استقبال گسترده مشتریان روبرو شد.

تخصص و دقت نظر در امرکارشناسی رنگ و بدنه خودرو، تجهیزات پیشرفته و به روز، تعهد، مشتری مداری و صداقت در کار موجب شد این مجموعه در میان مشتریان اعتبار بسیاری کسب نماید و سهم بازار گسترده ای را در میان رقبا به خود اختصاص دهد.

به مرور زمان آوازه این اعتبار در شهرهای بزرگ ایران نیز طنین انداز شد و موجب شد مجموعه کارشناسی خودرو عبادی از شهر های مختلف ایران نیز صاحب سهم بازاری چشمگیر شود.

مجموعه کارشناسی خودرو عبادی پس از گذشت چند سال جهت بهبود کیفیت خدمات و رفاه حال مشتریان، کارشناسی فنی خودرو را نیز زیر نظر متخصصین حرفه ای و مجرب به خدمات خود اضافه نمود تا بتواند خدمات کاملی را به مراجعین محترم ارائه نماید.

استقبال عمومی از برند عبادی در میان مشتریان موجب طرح مساله توسعه برند گردید و مدیران مجموعه تصمیم به افزایش تعداد خدمات و شعبات گرفتند.

در حال حاضر مجموعه کارشناسی خودرو عبادی با هفت شعبه فعال در نقاط مختلف شهر تهران و خدماتی چون دیتیلینگ، صافکاری و نقاشی، اتوسرویس، کارواش و آموزش در حال ارائه خدمات تخصصی به مشتریان محترم می باشد و روزانه نزدیک به 500 خودرو جهت دریافت خدمات  مختلف به مجموعه شعبات عبادی مراجعه می نمایند.